Home Audio

Seria SL


Brzmienie pełne dostojności.

Niezależnie od tego czy słuchasz ulubionej muzyki, oglądasz kinowy hit czy transmisję wielkiego meczu, wszystkie emocje nierozerwalnie dopełniają wrażenia dźwiękowe. Bycie światowym liderem w projektowaniu głośników nie pozwala spocząć na laurach. Dlatego powstała Seria SL, która w zuepłnie nowej konstrukcji kryje legendarną moc i doskonałą jakość. Jeżeli kompletujesz do domu lub innego miejsca system audio swoich snów, nie musisz iść na kompromis. Zrób to dobrze od samego początku dobierając zestaw w oparciu o serię SL.

Seria XLS
Seria XLS
Prawdziwy koncert w domu.

Nic nie pobije doznań podczas dobrego koncertu. Jeżeli lubisz rock, pop, hip-hop czy muzykę filmową to dobrze wiesz, że tylko profesjonalne nagłośnienie może wywołać realne, fizyczne doznania. Seria XLS została zaprojektowana tak, aby osiągnąć dynamiczne, koncertowo-kinowe brzmienie w domowych warunkach. Szerokie możliwości konfiguracyjne pozwalają na budowę zestawów o różnej złożoności. Głośniki basowe otrzymały nowe zawieszenie pozwalające na efektywne wykorzystanie dostarczonej mocy, a tym samym jeszcze doskonalszą emisję dolnego pasma. Dzięki wyprofilowanym tubom i przegrodom dźwięk jest klarowny w dowolnym miejscu pomieszczenia.

Seria CVHF

Seria CVHF
Aktywne subwoofery.

Jeżeli w Twoim domowym nagłośnieniu brakuje uderzenia niskiego basu i nie wiesz co z tym zrobić, to oznacza, że koniecznie potrzebujesz CVHF. Bez kupowania dodatkowego wzmacniacza, dostawiasz tylko jeden aktywny subwoofer. CVHF zawierają w sobie rozwiązania zastosowane w kolumnach przeznaczonych do pracy estradowej. Masywny głośnik i odpowiednio dopasowany wzmacniacz dużej mocy gwarantują zabójczą wydajność, gotową kruszyć mury i wybijać szyby w oknach. Nie ma cienia wątpliwości, że Twoi znajomi oszaleją z zachwytu a współlokatorzy i sąsiedzi znienawidzą.

Seria XD
Seria XD
Nowy wyraz multimediów.

Monitory z serii XD wynoszą jakość dźwięku kompaktowych systemów nagłaśniających na wyższy poziom. Nie ważne czy są to multimedia, gry, muzyka, dźwięk jest zawsze tak samo doskonały. W porównaniu do plastikowych głośników komputerowych, drewniane obudowy serii XD gwarantują właściwą reprodukcję basów, co jest bardzo ważne przy pracy z multimediami. A gry? Ryk silników i eksplozje brzmią tak realnie, że skacze poziom adrenaliny. Można dostać gęsiej skórki, kiedy krystalicznie czysto słychać każdy oddech na planie oglądanego filmu. Słuchanie muzyki to prawdziwa przyjemność, można ją nawet poczuć używając Vega-Bass EQ. Szerokie możliwości podłączeniowe pozwalają tworzyć dowolne konfiguracje. Subwoofer z panelem sterującym doskonale uzupełnia każde, domowe centrum dowodzenia.