Pro Audio

Seria P

p_innovative_sign Seria P
Aktywne zespoły głośnikowe przeznaczone do pracy mobilnej.

Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne nadały temu systemowi potężnego brzmienia wyróżniającego się niezrównaną jakością basów oraz precyzyjną prezentacją średnich i wysokich tonów. Przemyślany kształt obudów i ich wytrzymałość są nie do przecenienia podczas transportu oraz podczas normalnej pracy w warunkach pełnej mobilności. Możliwości podłączeniowe oraz szeroki zakres regulacji parametrów akustycznych pozwalają zaadaptować zestaw do różnych zadań. Kompaktowość pozwala na instalację wszędzie tam, gdzie ilość wolnego miejsca jest niewielka lub mocno ograniczona. Seria P doskonale sprawdzi się przy nagłaśnianiu niewielkich zespołów, wydarzeń publicznych, spontanicznych imprez tanecznych organizowanych przez mobilnych DJów. Walory użytkowe i wysoka jakość wykonania przyczyniły się do zdobycia przez głośniki tej serii wielu nagród i wyróżnień.

Seria CVA

Aktywne zespoły pełnopasmowe z głośnikiem basowym.

Niewielkie rozmiary i ogromna moc w pełnym paśmie częstotliwości to cechy charakteryzujące zestawy CVA. Konstrukcja zastosowanych głośników oparta jest na autorskim rozwiązaniu Cerwin-Vega! zapewniającym wysoką efektywność oraz optymalne warunki pracy cewki. Stylistycznie unikatowy, aluminiowy grill, odprowadza powstające ciepło przez co optymalizuje pracę układu i minimalizuje straty mocy. Obudowy wykonane są z twardej sklejki wysokiej jakości, dającej doskonałą wytrzymałość mechaniczną. Wykończenie zewnętrzne dostępne jest w wariancie malowania farbą poliuretanową Coolex® lub wysokiej jakości okleiny wykładzinowej. Dzięki inżynierskiej inwencji w optymalny sposób połączono obudowę, głośnik i wzmacniacz, dlatego całość może pracować z niesłychaną wydajnością. To zapewnia niezachwianą reprodukcję basów oraz zachowanie klarowności pozostałej części pasma. Głośniki CVA można zestawiać w różnych konfiguracjach, co zapewnia szerokie możliwości adaptacji. Niewielkie rozmiary szczególnie predysponują do zastosowań budżetowych, gdzie jakość dźwięku jest bardzo istotna.

Seria CVP

Seria CVP
Pasywne zespoły głośnikowe.

Zestawy głośnikowe bez wzmacniacza tradycyjne nazywane są „pasywnymi”, jednak w serii CVP nie ma żadnej pasywności!
Wytrzymała konstrukcja, agresywny wygląd, precyzja i to piekielne uderzenie! To są cechy, dzięki którym seria CVP doskonale dopełnia scenę dźwiękową w zestawieniu, z naszymi niszczycielskimi tubami basowymi, które nie mają sobie równych. Niewiele kolumn konkurencji jest w stanie sprostać takiemu wyzwaniu. Dlatego inżynierowie położyli szczególny nacisk na bezkompromisowe rozwiązania. Metalowe wzmocnienia konstrukcji, ogromne i silne magnesy głośnikowe, mylarowy driver wysokiej rozdzielczości, wejścia bi-amp oraz triki zaczerpnięte z technologii Stroker® sprawiły, że Seria CVP gra naprawdę głośno. W większości aplikacji wystarczą podstawowe kolumny pełnopasmowe dostarczając dźwięku o potwornej wartości SPL z niskim dołem i wiernością monitorów studyjnych! W zestawieniu z jakimikolwiek głośnikami basowymi Cerwin-Vega! słuchaczy czeka nieunikniony pogrom. Staranne wykończenie, lśniący grill z polerowanego aluminium i firmowa czerwień sprawiają, że CVP budzą respekt.

FOLDED HORN SUBWOOFERS

Folded Horns
Subwoofery w układzie odwróconej tuby.

Zespoły basowe z odwróconą tubą to flagowa grupa produktów Cerwin-Vega! Ponad 50-letnie doświadczenie w konstruowaniu głośników oraz obudów wniosło w dzisiejsze produkty wiele innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu brzmienie żywych basów i subwooferów sięgnęło doskonałości. Największa tuba TS-42 oraz seria C to zespoły wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przemyślana konstrukcja zapewnia wyrównaną charakterystykę częstotliwościową, efektywność, wysoką wytrzymałość użytkową, stabilność i łatwość transportu. Seria C dostarcza więcej basu w przeliczeniu na jednostkę powierzchni niż jakiekolwiek inne zespoły basowe. I nie ma tutaj przesady w twierdzeniu, że wywołanie trzęsienia ziemi jest bardzo proste, wystarczy tuba ze znakiem Cerwin-Vega!

Seria CVi

Seria CVi
Mobilne głośniki pasywne.

CVi to seria dająca się wszechstronnie konfigurować, a tym samym łatwej adaptować do różnego rodzaju zastosowań. Sekretem CVi jest stosunek możliwości do ceny i brzmienie, obok którego nie można przejść obojętnie. W niewielkich przestrzeniach potrafi zabrzmieć oddać całą subtelność, a w plenerze eksploduje z pełną siłą niezależnie od brutalności muzyki. Wykorzystanie wydajnych przetworników, dopasowanych zwrotnic oraz inteligentna konstrukcja obudowy minimalizują poziom zniekształceń, projekcja dźwięku jest właściwa z zachowaniem wysokiej dynamiki. Doskonałe brzmienie naturalnych instrumentów oraz głosu oddaje dokładny, mylarowy driver kompresyjny. Stożkowe falowody w zakresie swojego promieniowania zapewniają wyrównaną charakterystykę częstotliwościową niezależnie od osi.

Seria iNTENSE

Seria iNTENSE
Mobilne głośniki pasywne.

Głośniki z tej serii wyrobiły sobię dobrą reputację w segmencie budżetowym dzięki swojemu brzmieniu. Żeby wzmocnić ich pozycję w swojej klasie dopracowaliśmy konstrukcję aby podnieść jakość i obniżyć cenę. Tak powstała nie tracąca nic ze swojej mobilności seria iNTENSE v2, która doskonale sprawdza się w nagłaśnianiu występów na żywo, transmisjach czy imprezach w klubach. Aby zapewnić większą wytrzymałość poprawiono konstrukcję korpusu oraz wewnętrznych usztywnień. Dla podniesienia efektywności zwiększono rozmiar magensów driverów kompresyjnych. Drivery zostały zostały zabezpieczone przed przegrzaniem cewki przy pomocy termistora PTC.

Seria SDS

Seria SDS
Głośniki instalacji strukturalnych.

Głośniki sygnowane jako Structural Design Series™ są konstrukcjami dedykowanymi do instalacji strukturalnych. Tego typu instalacje można spotkać w hotelach, szkołach, w obiektach sportowych oraz innych otwartych lub zamkniętych obiektach użyteczności publicznej. Głośniki w takich instalacjach niejednokrotnie nie gwarantują odpowiedniej trwałości i jakości dźwięku dlatego Cerwin-Vega! wnosi w ten segment swój produkt. Seria SDS została skonstruowana z myślą o emisji dźwięku na profesjonalnym poziomie przy zachowaniu wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne. Trwałe materiały oraz wewnętrzna wentylacja zapewniająca chłodzenie przy znacznym obciążeniu predysponują SDS do nieprzerwanej pracy. Estetyczny wygląd, opatentowany układ montażowy oraz niezobowiązująca kolorystyka pozwolą wpisać się w każdy układ architektoniczny.

Wzmacniacze mocy seria CV

Wzmacniacze seria CV
Profesjonalne wzmacniacze mocy.

Systemy nagłośnieniowe to układanka, której złożoność zależna jest od stawianych wymagań. Ilość urządzeń, dopasowanie i przedewszystkim ich jakość mają bardzo istotny wpływ na brzmienie całości. W wypadku pasywnych zespołów głośnikowych o szerokich możliwościach brzmieniowych dobranie właściwego wzmacniacza jest prawdziwym wyzwaniem. Niedostatecznie sprawny wzmacniacz to najczęściej najsłabsza część układu, która znacząco wpływa na jakość reprodukowanego dźwięku. Wzmacniacze z serii CV zostały skonstruowane po to aby sprostać największym wymaganiom jakościowym i wydajnościowym. Szybkość, precyzja, ultra niski poziom szumów i zniekształceń nieliniowych oraz dostępna moc gwarantują, że sygnał docierający do głośników będzie nieskazitelny. Wytrzymała konstrukcja, doskonałe chłodzenie, szerokie możliwości podłączeniowe, przełączane tryby pracy, filtry wejściowe i zabezpieczenia predysponują te wzmacniacze do pracy wszędzie i w każdych warunkach.

Miksery

Miksery seria CVM
Kompaktowe, wytrzymałe, profesjonalne.

Miksery z serii CVM to urządzenia klasy profesjonalnej przeznaczone do obsługi i rejestracji występów na żywo. Sprzęt do pracy mobilnej musi charakteryzować się wytrzymałością i trwałością, dlatego obudowa mikserów CVM jest bardzo solidną, metalową konstrukcją zapewniającą niezawodność i długowieczność. Układ elektryczny został zbudowany w oparciu o najwyższej klasy komponenty zapewniając tym samym wysoką jakość dźwięku i precyzję pracy. Kolorystyczne oznaczenia ułatwiają intuicyjną obsługę, szczególnie w warunkach słabego oświetlenia. Mnogość gniazd podłączeniowych nawet w podstawowej wersji umożliwia pracę z różnymi rodzajami źródeł dźwięku, rejestratorami i zewnętrznymi procesorami. Modele zaawansowane zostały wyposażone w 24-bitowy procesor efektów, możliwość wyboru źródła sygnału dla zewnętrznej linii wysyłkowej oraz podsłuch kanałowy. Najwyższy model umożliwia rejestrację i odtwarzanie przy pomocy komputera połączonego poprzez magistralę USB.